Advertising on www.terkelit.dk + Rend mig i røven!

Sidst kaldte spaderne sig for Promotion-Time… ja.. men amatørene er pÃ¥ banen igen nu under navnet Promo-Wise.. og det er lige sÃ¥ meget fup som sidst. De skriver:

____________________________________________________________

Kære webmaster,

Som senior reklamerådgiver hos Promo-Wise, vil jeg gerne præsentere dig for nogle af vores klienter, som er interesserede i at reklamere på din hjemmeside www.terkelit.dk.

Vi kan tilbyde dig en fast månedlig betaling, der vil blive betalt 3 måneder forud for at placere vores klienters reklamer på din hjemmeside.

Promo-Wise er et er et etableret mediebureau, som repræsenterer vel-renommerede annoncører, som interesserer sig for første-klasses annonceringsplads. Promo-Wise har for nyligt lanceret en speciel kampagne med formål at lokalisere kvalitetssider som din.

Venligst kontakt undertegnede via Lina.Johansson@Promo-Wise.com og så vil jeg med glæde forsyne dig med yderligere oplsyninger.

Med venlig hilsen,
Lina Johansson
Senior Reklamerådgiver
Lina.Johansson@Promo-Wise.com

Hvis du ønsker at blive fjernet permanent fra vores mailing liste, skal du bare besvare denne email med en blank email, og så vil du ikke modtage meddelelser fra os længere.

____________________________________________________________

Kom desværre lige til at spilde lidt mere tid på dette lorte firma.. selv om jeg svorede tilbage i marts, at det ikke ville ske.. Slet den mail hvis i får den.. Spild af tid..

Dette indlæg blev udgivet i Arkivet og tagget , . Bogmærk permalinket.

Skriv et svar

Din e-mail-adresse vil ikke blive offentliggjort. Krævede felter er markeret med *

*


*

Disse HTML koder og attributter er tilladte: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>